Plastové

Plastové plotovky z recyklátů – EKO

Pro bezúdržbové ploty plastové plotovky z RECYKLÁTU

Plastové plotovky patří bezkonkurenčně mezi bezúdržbovou variantu oplocení čím si získávají na trhu velkou oblibu. Nabízíme plasty ve třech variantách: plotovky z recyklátu, everwood a whiteplast.

PVC plotovky z RECYKLÁTU

Plastové plotovky z recyklovaného plastu jsou vyráběny v tradičních tvarech masivních profilů pro plotovky s přitažlivým vzhledem inspirované dřevěnými plotovkami.

Recyklovaný plast se probarvuje přímo ve hmotě, tím získává jednostálou barevnost a má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnostním vlivům, a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění.

Využití profilů při výstavbě plotů je po všech stránkách velice výhodné: nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevně stálé a nevyžadují proto žádnou údržbu.

Design profil a barevnost plotovek z Recyklátu:

Základní řada plotovek je dodávána v hnědé barvě s profily zakončení pla??ky půlkulatá, tříhranná nebo zkosená.

Na přání zákazníka lze v závislosti na požadovaném množství zajistit výrobu v barvě šedé, cihlově červené, černé popřípadě zelené. Dodací lhůta však v tomto případě může přesáhnout i 3 měsíce.

Plastové profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo a místa po opracování není zapotřebí díky způsobu probarvení povrchově upravovat. Při montáži plotů doporučujeme používat nekorodující spojovací prvky.

Roztažnost plotovek na 1m při 20°C je 3 mm.

barevné varianty skladem ihned k odběru: hnědá

barevné varianty na objednávku: cihlová, zelená, šedá, černá

pdf Plastové plotovky z recyklátu – montážní pokyny

 

pdf Ceník plastových plotovek z recyklátu