PLOTOVÉ VÝPLNĚ

Vyrábíme plotová pole na míru z plastových plotovek. Nabízíme k prodeji plastové plotovky.

Používáme bezúdržbové materiály s vysokou životností.

Typ plotovky RECYKLÁT

Plastové plotovky jsou vyráběny z recyklovaného plastu, jsou probarvené ve hmotě. Mají mimořádnou odolnost proti povětrnostním vlivům, a proto se i po letech vzhled profilů zásadně nemění. Nehnijí, nekorodují, jsou nenasákavé, barevné stálé a nevyžadují žádnou údržbu. Profily lze snadno řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby nástroji na kov nebo na dřevo. Standartně jsou dodávány v hnědé barvě, ostatní barvy šedá, cihlová, černá a zelená jsou na objednávku. Dodací lhůta plotovek na objednávku však může přesáhnout i 3 měsíce. Plotovky mají do oblouku, zkosené nebo tříhranné.

 

plusCenově nejvýhodnější typ plotovek.
minusMenší barevná škála.

Typ plotovky GRENAFENCE

Dřevoplastové plotovky Grenafence jsou vyrobené z WPC materiálu, který obsahuje přírodní zdravotně nezávadná dřevěná vlákna (60%) a termoplastický polypropylen (40%). Vyrábí se extrudací = vytlačováním komponentů pod tlakem a teplotou. Materiál je probarven ve hmotě tzn., že při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón. |Plotové dílce podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) – díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva. Vyrábí se v pěti barevných odstínech (červenohnědá, hnědá, oranžová, šedá a písková) ve dvou povrchových upravách – kartáčované (matné) a nekartáčované (lesklé) a ve třech provedeních zkončení – rovné, zkosené a do oblouku.

plusMinimální rozpínavost.
minusNevyrábí se hladký povrch.

Vodorovné kovové nosníky potažené plastem

Při výstavbě oplocení požadujte kvalitu, která šetří čas i peníze, zajímejte se o bezúdržbové ploty.

Jako technologickou novinku pro bezúdržbové oplocení naše firma připravila vodorovné nosníky kovové potažené plastem. Kontaktujte nás pro více informací.